Рейтинг@Mail.ru
Вигідна кредитка | Кредит онлайн

Вигідна кредитка

Кредитна картка від банку Русский стандарт є першою кредитною карткою , яка почала випускатися в 2007 році нашим банком. На даний час це один із найвигідніших банків України для отримання кредитів.

Кредитна карта Русский стандарт володіє значними перевагами:

— Високий ліміт кредиту (до 30000 грн, а кредит без довідки про доходи – до 20000 грн)

— Низька процентна ставка (максимально до 26%, без підвищення процентної ставки)

— Вигідні тарифи (пільговий період до 55 днів)

Отримати кредитну картку>>>

Ліміт кредиту — це сума на карті, яка вам доступна . Цю суму встановлює банк. Ліміт кредиту по карті від банку Русский стандарт може досягати 30000 гривень. Як правило , для того щоб отримати максимальний ліміт кредиту з вашої карті, вам потрібно активно використовувати карту для ваших потреб .

Крім безвідсоткового пільгового періоду , під час якого вам не нараховуватимуться відсотки , по карті від банку Русский стандарт вам буде встановлена низька процентна ставка по вашому кредиту .

Тільки в банку Русский стандарт карта і всі кредитні умови по ній можуть бути підібрані персонально для кожного клієнта. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дає можливість підібрати ексклюзивні умови договору , які в першу чергу будуть вигідні для клієнта банку . Тільки клієнти банку Русский стандарт отримують найкращі тарифи.

Заповнити заявку на кредит>>>

Для того щоб оформити карту Русский стандарт вам потрібно заповнити онлайн заявку на офіційному сайті банку. Оформлення заявки в онлайн режимі забере всього лише 5 хвилин часу. Для оформлення заявки вам знадобиться тільки паспорт і можете вважати , що кредитна карта Русский стандарт у вас в кишені. Після оформлення онлайн-заявки банк її розгляне і встановить вам стартовий ліміт кредиту . Доставка картки у ваше місто здійснюється безкоштовно , за рахунок банку . Варто зауважити , що чим активніше ви користуєтеся карткою , тим вище буде ваш кредитний ліміт .

Тому , поспішайте оформити картку Русский стандарт і перед вами відкриються нові можливості.

Всі кредитні пропозиції України>>>