Рейтинг@Mail.ru
Заявка на кредитну картку "Універсальна" | Кредит онлайн

ПриватБанк — заявка на кредитну картку «Універсальна»

Кредитна карта «Універсальна» від Приватбанку відкриє перед вами безліч можливостей . Замовте кредитку від Приватбанку і ви забудете про всі ваші фінансові проблеми , оскільки ліміт кредитної картки « Стандарт » може бути піднято до 25000 гривень.

Річна ставка по кредитній карті « стандарт » становить менш ніж 35 % річних. Даний показник кредитної карти є набагато вигідніше подібних пропозицій за іншими банках .Приватбанк інтернет дає вам унікальну можливість оформити кредитну карту онлайн .

Варто зауважити , що володіючи кредитною карткою «Універсальна» від Приватбанку, ви можете скористатися пільговим періодом кредитування протягом 55 днів . Це означає , що майже два місяці ви можете користуватися грошовими коштами без всяких відсотків і комісій. Тобто : 25 000 зняли — 25 000 поклали. Ні єдиного рубля переплати . Про це можна говорити багато , але про карти приватбанку відгуки скажуть самі за себе — вони тільки позитивні .

Якщо ви вирішили оформити кредитну карту «Універсальну» від Приватбанку, то для вас це буде абсолютно безкоштовно. Також ви можете це зробити не виходячи з дому , оскільки ПРиватбанк інтернет дає вам можливість подати заявку в режимі онлайн. Вже через кілька хвилин з вами зв’яжуться співробітники банку , і ви отримаєте відповідь за вашою заявкою .

Всім своїм клієнтам банкПриватбанк випускає і активує карту абсолютно безкоштовно . Подайте заявку на оформлення картки і користуйтеся грошима вже наступного дня . Про карти Приватбанку відгуки тільки позитивні , оскільки всі клієнти , які оформили кредитну картку , залишилися задоволені.

Тому не варто зволікати і оформити карту » Універсальну» від Приватбанку прямо зараз .

Оформити кредитку «Універсальну»>>>

Про інші пропозиції по отриманню кредитних коштів можна дізнатися за посиланням

Отримати кредит>>>