Рейтинг@Mail.ru
Кредит на споживчі цілі | Кредит онлайн

Кредит готівкою на споживчі цілі

Зараз ми розкажемо про кращу на даний час кредитну пропозицію в Україні. Всі кредити видаються на споживчі цілі -0 це може бути як покупка побутової техніки, електроніки, автомобіля, так і будинку, відпочинок за кордоном, весілля, корпоративи тощо.

Кредит може отримати будь-який громадянин України віком від 21 до 66 років. Причому ця людина може бути як офіційно працевлаштована, так і мати неофіційні джерела заробітку. І лише наш банк видає кредити пенсіонерам, віком до 66 років, що є унікальною пропозицією на банківському ринку України.

Отримати кредит>>>

Мінімальна сума заробітку має бути лише 1500 гривень, що є досить низькою, тобто кредит доступний практично для всіх громадян України. Нещодавно з’явилася можливість замовити кредит з мобільного телефона або кредит для непрацюючих громадян. Для цього потрібно просто перейти за посиланням нижче:

Отримати кредит з мобільного>>>

Сума кредиту може бути від 5000 до 100000 гривень. Кредит видається саме в гривнях, щоб ви не втрачали додаткові кошти при переоформленні кредитів в доларах, євро або рублях. Чим вища сума кредиту – тим нижчі кредитні ставки.

Строк погашення кредиту може бути від 2 до 4 років, причому позика гаситься рівними частинами щомісяця. В разі дотримання всіх пунктів кредитного договору до клієнта не застосовуються додаткові штрафні санкції і приховані комісії.

Отримати споживчий кредит>>>

Відчуйте фінансову свободу з нашим банком – найнадійнішим і найпрозорішим банком України. Відділення банку є в усіх обласних центрах і в усіх містах України.

Всі кредитні пропозиції України>>>